„Уједињени емоцијама“---Спортске медаље

2023/01/11

Хајде да прославимо! Кинески олимпијски тим освојио је укупно 88 спортских медаља на Олимпијским играма у Токију 2020., укључујући 38 златних, 32 сребрних и 18 бронзаних медаља, заузевши 2. место у коначном броју медаља. Број златних медаља био је и најбољи који је кинеска делегација остварила на Олимпијским играма у иностранству, поред Игара у Лондону 2012.

Приказани узорци су само за референцу

Као симбол достигнућа,спортске медаљесу циљеви којима играчи теже у разним спортовима, школским активностима и такмичењима. Спортске медаљепредстављају не само афирмацију напорног рада, већ и снагу вољеи дух. Спортске медаљесуобично прекривене златном, сребрном или бронзаном бојом које означавају различиту позорницу за играча. Златне спортске медаље су за највишу етапу. Играч напорно ради и заузима највише место и осваја златнеспортскемедаљешто значи славу,славу земље,чак и новац.

Са променама времена, спортске медаљеданас имајувише опција и заната у производњи,који пружају све зрелије и софистицираније присуство. Поред метода утискивања, постоје ињекције које могу пружити боље 3Д, удубљенеи ефекте пуне димензије.

Котар јепрофесионални произвођачконцентрисаннаспортскемедаље. Можемо да обезбедимоспортскемедаљеу различитим материјалима ипоступцима. Поред тога, такође можемо да испоручимоприлагођенетраке и пакетеза спортскемедаље. Задовољство купаца производима и услугама је најважнија Котарова брига. Одржавамонепоколебљиву посвећеност првокласној услузи, испоруци на време и изузетном квалитету производа.